Raul pritet ta marrë drejtimin e skuadrës së njohur

Raul mund të marrë drejtimin e Espanyol.

Legjenda e Real Madridit, Raul Gonzalez mund të marrë drejtimin e Espanyol.

Raul po kalon në një sezon mjaft të mirë me ekipin e dytë të ‘Mbretërve’, Real Madrid Castilla, por duket se ai dëshiron të vazhdojë të rritet si trajner.

Sipas ‘AS’ drejtuesi e ekipit spanjoll janë duke e shqyrtuar mundësinë që Raul ta drejtojë ekipin e Espaynol, përcjell lajmi.

Ekipi katalanas janë pa trajner tash e dy javë, andaj e shohin spanjollin si të duhurin.

44 vjeçari ka kontratë me ekipin madrilen deri në fund të këtij sezoni dhe rinovimi ende nuk është arritur.

Mbetet të shihet nëse do të ndodhë një transferim i Raul drejt Espanyol.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme