Reagimi i parë i Tunës pas përleshjes së Cozmanit dhe Noizyt (FOTO)

Personi me të cilin kaloi katër vite jetë u përfshi në një incident me breshëri plumbash dhe më pas u arrestua nga policia.

Por kjo duket se nuk i ka lënë aspak përshtypje këngëtares Altuna Sejdiu – Tuna e cila prej ‘përshëndetjes’ me Cozyn e ka fshirë këtë të fundit komplet nga jeta e saj. Tuna nuk ka thënë asnjë fjalë për incidentin dhe ka vazhduar jetën normalisht, shkruan “Prive”.

Ajo në Snapchat është shfaqur teksa gatuan në orët e mbrëmjes për  një person me vlerë për të, të cilin nuk e ka përmendur.

tuna

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme