Real Madrid – Barcelona, formacionet zyrtare

Real Madridi dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare për “El Clasico”.

Takimi shumë i rëndësishëm për garën drejt titullit sivjet nis prej orës 20:45 me këto formacione:

Real Madrid:

Image

Barcelona:

Image