Real Madrid gjen “Benzeman e ri”

Los Blancos janë në kërkim të Benzemas të ri.

Real Madridi, sipas Defensa Central, është duke e vëzhguar me shumë vëmendje sulmuesin e Nice, Amine Gouiri, përcjell ORAinfo.

22-vjeçari është quajtur “Benzema i ri” dhe mund të jetë përforcimi i ri në Santiago Bernabeu pasi pa Blancos të humbasin Erling Haaland në Manchester City./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme