Real Madrid i merr lojtarin ekipit rival

Real Madrid edhe zyrtarisht ka njoftuar se ka nënshkruar me mbrojtësin francez Theo Hernandez, i cili u transferua nga rivalët e Atletico Madrid.

Lojtari i ka kushtuar Real Madridit 26 milionë euro dhe ka nënshkruar kontratë 6-vjeçare.

“Real Madrid dhe Atletico Madrid kanë arritur marrëveshje për Theo Hernandez. Lojtari ka nënshkruar kontratë 6-vjeçare”, thuhet në njoftimin e kampionëve të Spanjës dhe Evropës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme