Real Madrid me dy mungesa ndaj Atleticos (Foto)

Real Madrid është duke e mbajtur stërvitjen e fundit para ndeshjes me Atletico Madridin në Ligën e Kampionëve

Gareth Bale dhe Dani Carvajal do të mungojnë në ndeshjen e kthimit të Ligës së Kampionëve ndaj Atletico Madridit, shkruan Marca.

Bale dhe Carvajal, të cilët janë të lënduar, kanë munguar në stprvitjen e Real Madridit, përcjell Express.

Ndeshja mes Alteticos dhe Realit do të luhet nesër në Vicente Calderon nga ora 20:45. Los Blancos është në prag të finales pasi ndeshjen e parë e ka fituar me rezultat 3:0.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme