Real Madrid shet yllin e madh për 80 milionë euro (FOTO)

Real Madrid dhe Manchester United janë 5 milionë euro larg nga transferimi i Alvaro Moratas.

E përditshmja sportive madrilene “Marca” raporton se “Red Devils” kanë ofruar 75 milionë euro për blerjen e reprezentuesit spanjoll.

Por, “Los Blancos” kërkojnë 80 milionë euro për shitjen e tij.

Palët pritet të gjejnë një marrëveshje së shpejti për kalimin e Moratas në Old Trafford. 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme