Real Madridi nënshkruan me talentin e Atleticos, ia paguan klauzolën

Real Madrid ka arritur marrëveshje me talentin e Atletico Madrid, Theo Hernandez. Skuadra mbretërore do ti paguaj kluazolën mbrojtësit të talentuar francez e cila ka vlerë plot 24 milionë euro.

 

Theo këtë edicion po luan si huazim te Alaves ku ka treguar performancë fantastike.

Theo është vetëm 19 vjeçar dhe po llogaritet si një nga mbrojtësit më perspektiv në Evropë në krahun e majtë. /Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme