Renditja e fundit e FIFA -së, ja ku ndodhen Shqipëria dhe Kosova (FOTO)

Kosova dhe Shqipëria kamë fituar nga një vend në renditjen e përgjithshme të FIFA-s.

Dhjetëshja e parë mbetet e pa ndryshuar me Argjentinën në pozitën e parë e ndjekur nga Brazili dhe Gjermania.  /Sovrani. info/

1_1489057862-3814324

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme