Rikthimi i Barcelonës më i çmenduri ? Shikojeni rikthimin e Elvir Muriqit që ka ndodhur në boks (VIDEO)

Rikthimi i rezultatit nga Barcelona po llogaritet si një prej rikthimeve më të çmendura në histori të sportit.

Por jo vetëm në futboll ka rikthime të çmendura, një prej rikthimeve më spektakulare ka ndodhur në sportin e boksit shkruan  Sakte.net

Elvir Muriqi ishte nokautur dy herë në rundin e 2 nga kundërshtari Sam Ahmad dhe po në atë rund ai ishte gritur për të mposhtur amerikanin.

Ky meç i boksit është ndër më interesantët në kanalin e YouTubes, për më shumë detaje shikojeni dhe shijojeni këtë super meç edhe njëherë./ Sakte.net

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme