Rita Ora këndon, Justin Bieber e shoqëron me piano (Video)

Ka kohë që nuk e ka publikuar ndonjë projekt të ri, por vazhdon të mbetet në qendër e vëmendjes së mediave botërore rozë. 

E gjithë kjo në saje të publikimeve të fotografive dhe videove si edhe të mesazheve në rrjetet sociale.

Në të tillë e ka publikuar Rita Ora edhe në llogarinë personale në Instagram teksa ka bërë që fansat të dyshojnë fansat se po vjen një bashkëpunim i ri i këngëtares shqiptare, transmeton Telegrafi.

Rita shihet duke kënduar teksa Justin Bieber po i binte pianos dhe herë pas here e shoqëronte Orën.

Në fakt, dyshja dëgjohet duke kënduar vargje nga klasikja “All My Life” e K-Ci & JoJo.

Sigurisht, lajmi nuk është konfirmuar as nga Bieber e as nga Ora, por shenjat të çojnë në një bashkëpunim mes dy të rinjve.

Kujtojmë se Rita dhe Bieber janë akuzuar më parë se janë në lidhje, por e cila asnjëherë nuk u konfirmua romanca e tyre. /Telegrafi/