Rita Ora madhështore në “China Music Awards” (FOTO)

Rita Ora gjithmonë është pjesë e mediave rozë.
Këngëtarja momentalisht po qëndron në HongKong, ku Rita ka paralajmëruar se do të merrte pjesë në festivalin “China Music Awards”, shkruan arbresh.info.
E siç duket ajo nuk mund të pres për këtë festival, dhe është shumë e emocionuar për këtë ngjarje.
E padyshim që pamja e Ritës gjithmonë lë hapësirë për diskutim, ajo shfaqet në një fustan mahnitës që do t’i lë pa fjalë të gjithë.

Ndryshe këngëtarja ishte edhe pjesëmarrëse në festivalin e përvjetshëm amerikan “Coachella”. /Arbresh.info

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme