Rita Ora në mëngjes ha pasul (Foto)

Rita Ora ka pranuar edhe më herët që i pëlqen ushqimet tradicionale të shqiptarëve. Një gjë të tillë e ka konfirmuar edhe sot…

Zakonisht, edhe pse shqiptarët nuk e preferojnë në mëngjes të hanë pasul, Rita e bën një gjë të tillë.

“E lumtur” ka qenë përshkrimi i Ritës në foton e postuar në rrjetin “Snapchat”.

Gjatë një interviste të përbashkët me reperin shqiptar, Action Bronson, patën deklaruar se u pëlqejnë shumë pitet dhe flia.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme