Rita Ora vazhdon pushimet në Dubai – ja ambienti (FOTO)

Rita Ora kaloi disa ditë pushimesh në Ishujt Maldive.

Megjithatë, sic duket relaksim në një vend të tillë i erdhi fundi, pasi kënaqësitë vendosi që t’i vazhdojë në një vend tjetër.

Ndonëse pati një incident të vogël, ku vet ylli i njohur botëror nga Kosova, theu gishtin e këmbës, ajo vazhdoi rrugëtimin e saj në një nga vendet më të bukura arabe.

E shoqëruar nga disa miq të saj, Rita Ora u pa madje edhe në një kopsht zoologjik, ku fotografitë dëshmojnë teksa ndante kohë me një gjirafë si dhe po ushqente një tigër të vogël.

Veç tjerash ambienti ku Rita është duke banuar, ngjason me një të tillë mbretëror, e këtë e dëshmojnë dhe imazhet e publikuara nga vet këngëtarja në llogarinë e saj në snapchat.

Rita Ora tani është vendosur në hotelin e plazhit Joumeirah të Dubait.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme