Rita tash vendos t’i komentojë akuzat për aferën me Jay Z (Foto)

Rita Ora ka shpërthyer ndaj mediave që përhapën lajmin se ajo ishte femra me të cilën Jay Z kishte tradhtuar Beyoncen, duke i quajtur ato të ashpra dhe ofenduese.

“Së pari dhe më e rëndësishmja, Jay Z është frymëzimi im si edhe një nga idhujt e mi, si nga tekstet, muzika dhe biznesi”, është shprehur këngëtarja shqiptare në një intervistë për Vanity Fair, transmeton TCH.

 Në këngën e saj Beyonce fliste për ‘Beckyn’ që u spekulua të ishte Rita.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme