Roma nuk dëshiron ta shesë Nainggolanin

Roma nuk e ka ndërmend që ta shes Radja Nainggolanin që për të interesohen Inter, Chelsea dhe Manchester United.

Mesfushori sezonin e shkuar nuk pranoi të transferohet në Londër edhe pse kishte oferta.

Ai pëlqehet shumë nga ish-trajneri i tij Luciano Spalletti që e do në San Siron.

Sipas Sky Sport Italia, Nainggolanit i është ofruar kontratë e re me pagë 5 milionë euro në sezon.

Roma kërkon që ta bind për ta mbajtur në skuadër deri në vitin 2020. /Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme