Ronaldo bëhet baba i dy binjakëve, e pabesueshme kush është nëna e tyre (FOTO)

Cristiano Ronaldo është duke pritur dy binjakë.

Lajmi i “çmendur” konfirmohet nga tabloidi britanik “The Sun”.

Sipas një burimi brenda familjes së portugezit, Cristiano do të bëhet për herë të dytë baba.

Ai është në pritje të dy binjakëve, të cilët i ka bërë me një nënë zëvendësuese në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, përcjellë “lajmi.net”.

Djemt binjakë pritet të dërgohen shumë shpejtë në Madrid, për t’iu bashkuar familjes së Ronaldos.

“Cristiano dhe familja e tij mezi presin për t’u takuar me anëtarët e rinj të fisit të tyre. Ai pëlqen të mbajë jetën private larg mediave”, ka thënë një burim për gazetën britanike.

Edhe nëna e djalit të Rondalos, Cristiano Junior, nuk dihet ende.

Mbase “prodhimi” i radhës për yllin e Real Madridit do të jetë në “bashkëpunim” me të dashurën e tij, modelen Georgina Rodriguez. /Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme