Ronaldo: Capello nuk është i mençëm, mjekët nuk dinin të më kuronin

E martë, 18 Tetor 2016   –   Sakte.net 

Ronaldo Luis Nazario de Lima, i njohur thjesht si “Fenomeni” ka folur për shumë gjëra rreth karrierës së tij.

Ai kishte bërë karrierë me ekipe si Barcelona, Inter, Real Madrid dhe Milan.

Gjatë një interviste për “Onda Cero”, ish-kampioni brazilian ka zbuluar disa gjëra rreth karrierës së tij.

“Në dhjetë vitet e para të karrierës jam stërvitur keq, në kuptimin që me mua gabuan metodat stërvitore. Në shumë raste më është dashur të vrapoj si Roberto Carlos dhe Cafu, por nuk mundesha”

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme