Ronela shfaqet nudo krah këtij mashkulli

Ronela Hajati, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare.

Së fundmi artisja shpërthyese ka lansuar këngën më të re të saj të titulluar, Caramel, shkruan ORAinfo.

Përkundër që gjithmonë është kritikuar për peshën e saj, Ronela asnjëherë nuk është ndalur dhe gjithmonë ka sjellë risi në projektet e saj.

Artisja në fjalë gjithmonë ka guxuar dhe ka provuar gjëra të reja, e njëjtë ka vepruar edhe me postimin e fundit të ka bërë.

E zhveshur nga pjesa lartë, ajo pozon krah një mashkulli mistrioz./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme