Rrjeti po ‘vlon’, a po e tradhëton Luizi, Kiarën me Jorin? Këto pamje s’duken aspak të mira

A flirtoi Luizi me Jorin?

Në Big Brother Vip është organizuar kompeticionin “Miss&Mister Big Brother, ku banorët duhet të sfilonin dhe pozonin para jurisë.

Pas përfundimit të këtij kompeticioni Jori ishte ajo që u zgjodh Miss Big Brother ndërsa Visi Mister Big Brother. Gjatë sfiladës së Jorit nuk munguan as batutat e Luizit i cili ishte pjesë e jurisë.

Menjëherë pas mbarimit të kompeticionit të bukurisë Miss &Mister Big Brother, u organizua një festë, ku banorët nisën të argëtoheshin dhe të kërcenin me njëri-tjetrin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme