Ryva e ‘zjarrtë’ në të kuqe, do ta ‘ҫmend’ burrin e saj me këtë pamje (FOTO)

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës.

Ryvën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale.

Ajo publikoi një foto ku shihet e veshur me një fustan të kuq dhe po duket tejet bukur.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme