Ryva Kajtazi nuk po plaket fare (Foto)

Ryva çdo ditë po duket edhe më e re. Ajo që kur doli në skenë nuk e ka lëshuar veten asnjëherë.

Në këto ditë vere, ajo është e zënë me dasma, e këtë e kuptojmë përmes fotove që ajo vazhdimisht i bën publike në rrjetet e saj sociale, shkruan Indeksonline.

Në foton e mëposhtme Ryva e veshur me të zeza, duket mjaft joshëse dhe e këndshme./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme