Sa do t’i kushtojë dasma Xhemile Veselaj?! (Foto)

Këngëtarja dhe bukuroshja Shqiptare Xhemile Veselaj njihet për zërin e saj të bukurë duke mos anashkaluar edhe provokimet me format e saj seksi, transmeton Gazetavip.com

Së fundi Xhemilja ka postuar në rrjetin social facebook një test që e ka bërë nga aplikacionet e Facebook ku tregon se sa do t’i kushtojë dasma e saj duke e futur edhe “Burrin” në këtë llogaritje.

A do të mbetet Xhemilja ende singel, këtë do ta mësojmë në ditët e ardshme./Gazetavip.com

dasmaxhemiles

 

Image result for xhemile veselaj

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme