Samanta Karravello shënjestër e VIP-ave të Bllokut(Foto)

‘Vipat e Bllokut’ këtë herë kanë shënjestruar këngëtaren e njohur Samanta Karavello.

 

Nëpërmjetë një fotoje që sipas tyre e ka dërguar një dentiste ata tregojnë se këngëtares i mungon dhëmballa e 16-të. Por, menjëherë pas këtij postimi ka reaguar vetë Samanta dhe ka publikuar një foto plot buzëqeshje dhe shkruan me ironi “dhëmballa 16”.

Vipat e Bllokut 'hyjnë në thellësi' të Samanta Karravellos, ja si reagon ajo (Foto)

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme