Samsung shfaq kamerat e Samsung Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus (Video)

Samsung është duke shpresuar se Samsung Galaxy S9 dhe Galaxy S9 Plus do ta bëjnë dallimin në treg me kamerat e avancuara të cilat do t’i ofrojnë.

Së fundmi, kompania jugkoreane ka zbuluar modelet e reja të kamerave të cilat do të jenë në pajisjet e saj të reja. Karakteristikat e këtyre kamerave tashmë i ka bërë zyrtare me një video.

Galaxy S9 do të ketë një kamerë, ndërsa Galaxy S9 Plus dy kamera. Samsung ka lëshuar tashmë një video të re për kamerën në modelet e saj të reja.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme