Sanchez me veturë 150 mijë funtash, shikoni çfarë makina vozitin lojtarët e Lincolnit (Foto)

Sulmuesi i Arsenalit, Alexis Sanchez vozit veturën “Bentley” që është më e shtrenjtë se të gjitha makinat e futbollistëve të skuadrës së Lincoln Cityt, përcjell IndeksOnline

Dy skuadrat e lartë përmendura do të takohen njëra me tjetrën të shtunën nga ora 18 e 30 në stadiumin “Emirates” në kuadër të FA Kupës.

Vetura e Sanchezit

Vetura më e shtrenjtë e lojtarëve të Lincolnit është ajo e Sean Raggett e tipit “Audi” që kushton rreth 4 mijë e 700 funta.

Çmimi i veturës të kilianit shkon deri në 150 mijë funta, ndërsa për t’i mbledhur gjithë makinat e lojtarëve të skuadrës që bënë gara në “National League”, kushtojnë 102 mijë e 500 funta./IndeksOnline/

£ 9,000. . . Joe Ward, Ford Fiesta
£ 20,000. . . Jamie McCombe, Mini
£ 19,000. . . Danny dhe Nicky Cowley, Audi A3
£ 7,000. . . Alan energjisë, VW Golf

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme