Seferi tha që u mposht padrejtësisht, shikoni si i kundërpërgjigjet Arslan (FOTO)

Turku Firat Arslan nuk iu është kundërpërgjigjur fare komenteve të Nuri Seferit, i cili tha që humbi pa meritë.

Boksieri turk ka falënderuar skuadrën e tij dhe tifozët, duke e respektuar Seferin.

“Thjesht i lumtur. Faleminderit skuadrës time, tifozëve të jashtëzakonshëm dhe respekt për kundërshtarin tim Nuri Seferi”, ka shkruar Arslan në Facebook, përcjellë “Lajmi.net”.

Në anën tjetër, Seferi ka thënë pas meçit që është mposhtur padrejtësisht nga Arslan.

cats

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme