Seldiu Qalliu vjen në Prishtinë vetëm për të drekuar me Behgjet Pacollin (FOTO)

Këngëtari Seldi Qalliu e ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, imazh me të cilin ka treguar hapur se e përkrah Behgjet Pacollin.


Në foton e postuar ai shihet duke drekuar me Pacollin dhe disa persona të tjerë.

Qalliu e ka quajtur atë njeri me shumë vlera.“ME PERSIDENTIN @behgjetpacolli Nje njeri i madh patriot dhe me shum vlera!”, ka shkruar Seldi pranë postimit të fotografisë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme