Sellma e grimon e bën si “rrush” Borën, Donaldi do të çmendet pas saj

Bora Zemani, është padyshim personazhi i vitit.

Moderatorja shqiptare u bë e njohur për publikun, që kur ajo u pa në ekran duke prezantuar emisionin e dashurisë, Përputhen, shkruan ORAinfo.

Mirëpo vëmendjen më të madhe ajo e mori me lidhjen dhe ndarjen e saj nga aktori i humorit, Donald Veshaj.

Së fundmi çifti janë takuar në një event të bukurisë, ku gjithë sytë ishin ka Bora, e cila ka shkëlqyer me paraqitjen e saj.

E për dukjen e saj është kujdesur grimerja e famshme, Sellma./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme