Shakaja e Noizyt me Blerim Destanin, reperi ‘imiton’ alarmin (Video)

Noizy i ka bërë një rreng mjaft interesant mikut të tij, Blerim Destani.

Teksa aktori po dilte nga dera, reperi e ka ‘imituar’ alarmin duke e bërë atë që të dyshojë dhe të kthehet.

“Shikojani fytyrën kur e kupton që ‘e hëngri’”, ka shkruar Noizy në përshkrim.

Ndryshe, reperi nga Shqipëria dhe aktori nga Tetova janë miq të mirë prej kohësh. /Telegrafi/