Shënoi tre gola, kjo është nota e pabesueshme për Lewandowskin (FOTO)

Bajerni ka shkatërruar 6-0 Augsburgun në ndeshjen e vlefshme për javën e 26-të të Bundesligës gjermane.

Portali i njohur “Whoscored” ka publikuar notat e lojtarëve ku ajo që bie në sy është vlerësimi maksimal për Robert Lewandowskin i cili shënoi tre gola dhe dha tre asiste, transmeton syri.net

Nuk ka dyshim që sulmuesi polak ka marrë vlerësimin 10, ndërsa edhe Muller që shënoi dopjetën mori vlerësimin 10.

Pas kësaj fitoreje, Bajerni i Mynihut renditet në vendin e parë me 62 pikë, 10 më shumë se Leipzigu i vendit të dytë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme