Shikoni çfarë super veture do të prodhojë Mercedes! (Foto)

Mercedez-Benz nuk e ka ndërmend të ndalet, sa i përket prodhimit të veturave të reja.

Sipas spekulimeve të fundit, Mercedes-Benz është duke planifikuar të prodhojë një seri të re të veturave G-Wagen, përcjell lajmi.net

Por, ajo që është karakteristike është se modeli do të quhet “GLB”.

Nëse modeli GLB lançohet me çmimin mes GLE (33,000$) dhe GLC(40,000$), atëherë do të jetë tre herë më e lirë sesa modeli G-Wagen.

Pritet që ditëve në vazhdim të dalin konfirmime në lidhje me prodhimin e kësaj veture, nga zyrtarët e Mercedes-Benz.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme