Shikoni reagimin e Shakiras kur e sheh sozinë e saj

Rebecca Maiellano është kantautore nga Venezuela, ndërsa ditët e fundit është duke bërë bujë për shkak të ngjajshmërisë së madhe me artisten kolumbiane Shakira.

Ajo përpiqet në të gjitha mënyrat të sillet e të vishet njësoj si Shakira.

Këngëtarja është në dijeni të Rebeccas dhe ka pasur mundësi të shohë disa video në të cilat ajo këndon dhe kërcen, shkruan La Prensa.

Ky është reagimi dhe porosia e Shakiras për Shakibeccan

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme