Shikoni sa ka ndryshuar Luana Vjollca (Foto)

Shikoni sa ka ndryshuar Luana Vjollca

Fotografi nga e kaluara e këngëtares në kohën kur ishte 17 vjeçare

Luana Vjollca është njëra ndër këngëtaret më tërheqëse dhe më të ndjekura.

Shpesh herë përfolet se ajo ka ndërhyrje kirurgjike, gjë të cilën këngëtarja asnjëherë nuk e ka pohuar, shkruan rtv21.tv

Por, ne do të ju sjellim disa fotografi nga e kaluara e këngëtares në kohën kur ishte 17 vjeçare. Gjykojeni vet se sa shumë ka ndryshuar.

Ndryshe, kujotjmë se së fundmi Luana publikoi projektin “Benzina”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme