Shkëlqen gruaja e Kadri Veselit, ja si dukej në dasmën e Grabovcit (FOTO LAJM)

Adem Grabovci ka martuar djalin e madh, Ngadhnjimin dhe normalisht që i ftuar ishte dhe Kadri Veseli.

Së bashku krah për krah me kryetarin e PDS-së ishte edhe Ramush Haradinaj.

Por, vëmendjen e dy figurave politike ia mori gruaja e Veselit, Violeta, shkruan express.

Si çdo herë ajo u shfaq mjaft elegante duke i kushtuar rëndësi shumë thjeshtësisë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme