Shkurta dhe Gresa vijnë me “Nëna ime” (Video)

Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli i këndojnë nënës

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Shkurte Fejza së bashku me të bijën, Gresën kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

“Nëna ime” quhet projekti i ri i Shkurtës dhe Gresës, për tekstin e së cilës është përkujdesur Hivzi Krasniqi, derisa kompozimin e saj e ka bërë Edi Balili. Ndërkaq, videoklipin e këngës e ka realizuar kompania Max production.

Ndryshe, ky nuk është projeti i vetëm i Shkurtes me vajzën, ato edhe më parë kanë realizuar këngë së bashku, të cilat kanë rezultuar mjaft të suksesshme. Një ndër to është edhe kënga “Fjala jote nënë”./21Media

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme