Shkurta ndërron stilin, do të befasoheni nga kjo pamje e saj

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani, Shkurte Gashi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo që e bën edhe më të veçantë janë performancat e saj live, shkruan ORAinfo.

Shkurtën e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me veshje serioze.

Edhe e tillë, Shkurta po duket mjaftë bukur.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme