Shpërthen gallata, Mustafës ia mbathin atletet e Edi Ramës (FOTO)

Veshjet e Edi Ramës kohëve të fundit janë bërë temë në mediat shqiptare, dhe jo vetëm.

E fundit është paraqitja e kryeministrit Shqipatar në samitin e Triestes, ku ai u shfaq me atlete “Adidas” dhe kostum të zi, shkruan Periskopi.

Kjo bëri që në rrjetet sociale të shpërthejnë shakatë. Disa të rinj janë treguar mjaft kreativ duke shfaqur kryeministrin në largim të Kosovës, Isa Mustafa që kinse ka kopjuar Ramën.

Në këtë fotografi e cila është montazhë paraqitet Mustafa me kostumin dhe atletet e Edi Ramës. /Periskopi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme