Shpërthen gallata në internet me foton e Ronaldos me Lamborghinin e tij (Foto)

Kur je fytyrë publike duhet pasur kujdes se çfarë foto poston.

Cristiano Ronaldo në koleksionin e tij ka shumë vetura të bukura ekzotike, pjesë e këtij koleksioni është edhe ky Lamborghini Aventador i mrekullueshëm, transmeton Express. Ai vendosi që përkrah kësaj veture sportive të marr një pozë dhe atë ta postoj në rrjetet sociale. Por problemi qëndron tek poza që ai mori para kësaj veture.

Në këtë foto ai duket si një përzierje ndërmjet të dashurit të kukullës Barbie, Ken-it dhe Terminatorit. Kjo foto i ka dhënë mundësi shumë njerëzve në internet që ta modifikojnë atë me personazhet të cilat i shkojnë pozës që ai ka marr.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme