Shpërthen Luana Vjollca (Foto)

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën duket se ka treguar gjoksin më shumë seç duhet.

 

Në këtë foto të publikuar prej saj Luana shfaqet e veshur me një dekolte mjaft të hapur dhe provokuese./Gazeta Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme