Shqiptari më i famshën takim në ajër me Jean Claude Van Damme (Foto)

Gazetari i njohur Blendi Fevziu njihet tashmë për adhurimin e tij për udhëtimet.

 

Ai publikon shpesh foto nga këto udhëtime duke treguar gjithnjë vende të largëta. Megjithatë këtë herë ai ka publikuar një foto selfie me një personazh të njohur botëror.

Fevziu, i cili ndodhej në avion dhe gjithashtu duke treguar se ndodhej në Francë ka pozuar me aktorin me famë botërore, shumë të dashur edhe për shqiptarët Jean Claude Van Damme.

Kujtojmë se në një intervistat e saj këngëtarja Bleona Qereti e ka përmendur aktorin si mashkullin që ka patur seksin më të mirë në jetën e saj./Gazeta Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme