Si e shijon “parasjën” Marina Vjollca (Foto)

Modetarja Marina Vjollca dhe i dashuri i saj reperi Getoar Selimi janë duke shijuar arratisjen e tyre të radhës.

Ata vijojnë të publikojnë foto nga “parajsa” e tyre romantike, ndërkohë që Marina duket më e relaksuar se kurrë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme