Si i ndan dhe me kë paratë e fituara Remzie Osmani (VIDEO)

Është nga këngëtaret më të pëlqyera të këngës popullore. Këngët e bukura dhuruar publikut prej dekadash dhe ëmbëlsia që e karakterizon, ka bërë që Remzie Osmani të pëlqehet nga të gjitha gjeneratat.

 

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur haptas për jetën e saj.

Ndër të tjera ajo ka treguar se me kë i ndan paratë e fituara.

Për ta kuptuar këtë, klikoni në videon e mëposhtme