Si u kurdisën ndeshjet e futbollit në Kosovë? (VIDEO)

Ndeshjet futbollistike të fundit që u realizuan në Kosovë, u bënë temë diskutimi për të gjithë vendasit e jo, vetëm.

Se a u kurdisën dy ndeshjet futbollistike në Kosovë apo jo mund ta kuptoni në kronikën e përgatitur të Orës së Fundit.

Si u luajtën bastoret në Shkup e qytete tjera dhe çfarë thanë futbolldashësit mund ta kuptoni në linkun e publikuar më poshtë:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme