Skandal: A e kurdisi UEFA shortin e Ligës së Kampionëve? (Video)

E përditshmja sportive madrilene, AS, dyshon se shorti i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve ishte i kurdisur nga UEFA

 

AS ka kritikuar Ian Rush për mënyrën si tërhoqi çiftin e parë të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve mes Reali dhe Atleticos, përcjell Express.

Ai nuk i përziu goglat, derisa e kapi menjëherë ‘topin’ që doli për kundërshtar të Real Madridit, rivali i qytetit, Atletico Madrid. /Express/

https://www.youtube.com/watch?v=EzggTRgb8c8

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme