Skivi flet për gjendjen pasi u nda nga Ledri (VIDEO)

Skivi dhe Ledri, dikur ishin shok të pandarë, por që sot nuk flasin me njëri tjetrin.

 

Së fundmi, Skivi, ka qenë i ftuar në intervistën e gjatë të emisionit Express Rozë, ku ka folur pak më shumë për ish shokun e tij, Ledrin.

Se a ka pasur më shumë sukses Skivi prej që është ndarë nga Ledri, e kuptoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme