Snapchat lëshon filtrat e reja, tashmë me 3D (Video)

Snapchat vazhdon të sjellë risi duke sfiduar rivalët e saj të cilët po e ndjekin hap pas hapi. Kompania e famshme tani ka sjellur filtrat e reja të cilat janë me pamje 3D.

Në veçorinë e re janë shtuar disa variante për të rregulluar fotografinë për të cilin janë futur edhe lente të reja si ylber, lule, natyrë dhe uji./Indeksonline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme