S’ndalet Juventus

Një gol i bukur që e shënoi Juan Cuadrado i ka mjaftuar Juventusit të mposhtë Interin në derbin e kësaj jave në Serie A.

Kështu kampionët aktualë e mbajnë dallimin prej gjashtë pikësh me Napolin dhe tetë pikë larg Romës.