Soni Malaj sjellë ‘cover’ këngën më të re të Rihannes (Video)

Këngëtarja e njohur Soni Malaj është shquar gjithmonë për vokalin e saj, si dhe interpretimin e këngëve live.

Ndonëse ka vite në skenë, dhe repertuari i saj është i mbushur me këngë, prapë se prapë ajo nuk heziton që të realizojë ‘cover’ të këngëve të reja nga këngëtarët e huaj.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar në Instagram një ‘cover’ të këngës më të re të Rihannës, “Sledgehammer”.

Ajo është shprehur se një kompozimi të tillë nuk ka mundur t’i rezistojë, ndaj dhe e ka kënduar në versionin e saj.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme