Sot festë e madhe për Robert Berishën, por si do të reagojë Nora në këtë rast?

Sot është ditë feste për këngëtarin dhe moderatorin e njohur kosovar, Robert Berishën.

Moderatori i mirënjohur, Robert Berisha, sot feston ditëlindjen, artisti mbushi plotë 45 vite jetë.

Me të hyrë në mesnatë, këngëtari e festoi ditën e tij të veçantë në një organizim me shumë të ftuar e muzikë.

Nga imazhet e postuara në Instagram, duket se ai e ka shijuar organizimin në maksimum.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme